top of page

O NAS

NoSurprise sp. z o.o. to efekt połączenia myśli technicznej i biznesowej. Jako zespół łączący w sobie znajomość technologii IT z procesami biznesowymi w organizacjach IT jesteśmy skutecznym Partnerem dla wszystkich ceniących sobie sprawne i skuteczne rekrutacje IT. 

Zbudowaliśmy naszą firmę z myślą o Organizacjach szukających skutecznego wsparcia w projektach rekrutacyjnych IT i Kandydatach chcących współpracować z najlepszymi firmami na rynku przy najciekawszych projektach.

 

Doświadczenie czerpaliśmy zarówno pracując jako dostawca usług jak i w wewnętrznych zespołach odpowiedzialnych za efektywny rozwój departamentów IT.

Dzięki temu zbudowaliśmy własne rozwiązania i procesy umożliwiające sprawne przeprowadzenie każdego projektu. Stworzony przez nas zbiór dobrych praktyk skraca czas projektu rekrutacyjnego średnio o 1 tydzień a autorski system finalizacji projektów rekrutacyjnych zwielokrotnia szanse
ich
zakończenie z sukcesami do poziomy +/- 80%.

Programowanie

Misja

Misją NoSurprise jest zapewnienie obu stronom w pełni transparentnej drogi współpracy od wzajemnego przedstawienia się po proces rekrutacyjny aż do efektywnej współpracy.

No surprises, no excuses, no bugs!

Wizja

Wizją NoSurprise jest kontrolowanie chaosu. Jakkolwiek to nie brzmi to tak właśnie jest. W sumie mamy prawie 9 lat doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych IT co pozwala nam odpowiednio zarządzić ciągłością zmian i przewidzieć możliwe scenariusze. W efekcie przygotować każdą ze stron do zbliżającej się rozmowy tak by zakończyć ją sytuacją WIN-WIN.

Programista/stka aplikacji
bottom of page