top of page
received_243783456333347 (1)_edited_edited.png
1579702720153_edited_edited_edited.png

Oskar Nowicki

Head of Recruitment

Człowiek od technologii z pasją do rekrutacji.

 

Dzięki połączeniu tych kompetencji doskonale potrafi zrozumieć potrzebę biznesową Klienta i skonsolidować ją z wizją rozwoju osobistego Kandydata.

Zanim zacznie pracę nad projektem dokładnie zapoznaje się z nim i zagłębia w aspekty technologiczne. Pozwala mu to na precyzyjne znalezienie odpowiednich Kandydatów i techniczną weryfikację ich umiejętności. Efektem jego pracy jest zarówno idealne dopasowanie umiejętności Kandydatów dla Klienta jak i znalezienie odpowiednio ciekawych projektów i pracodawców dla Kandydatów. 

Cechuje go ciągły rozwój i poszukiwanie nowej wiedzy zarówno technologicznej jak i biznesowej. 

Prywatnie fizyk i gamer z zamiłowaniem do psów i ciężkiej muzyki.

+48 793 025 125     •       oskar.nowicki@nosurprise.pl     •       

  • LinkedIn

Karol Wasilewski

Head of Sales

Człowiek od biznesu z pasją do rekrutacji.

15 lat doświadczenia w doborze najlepszych technicznych rozwiązań do potrzeb Klienta z czego 7 lat w rekrutacjach do branży IT. Skupiony na tym co ważne - na potrzebach Klienta i założeniach współpracy, konsekwentnie dążący do ich realizacji. Jednocześnie pamiętający o tym, że praca zawodowa to ciągła zmiana, która lubi ewoluować w coś nieprzewidywalnego.

 

Wypracowane  sposoby radzenia sobie ze spotykanymi sytuacjami w połączeniu z umiejętnością znajdowania niecodziennych rozwiązań pozwalają mu w pełni funkcjonować w środowisku “outside the box”.

Prywatnie “ciężka samochodowa stopa” i miłośnik mitologii nordyckiej z epoki Wikingów!

+ 48 794 154 311     •       karol.wasilewski@nosurprise.pl     •       

  • LinkedIn
bottom of page